Hakkımızda

Hakkımızda 2018-04-30T14:24:41+00:00

Hakkımızda

Triber Mühendislik Enerji sektörü başta olmak üzere elektrik, makine, otomasyon, danışmanlık hizmetleri konularında proje, taahhüt, malzeme, sistem satışı, uygulama ve süpervizörlük hizmetleri vermek üzere kurulmuş olan bir girişimdir.
Kurumsal ölçütlerle hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş olup, müşteriye özgün çalışmalar ile maliyeti minimize ederken faydayı üst sınırlara taşımayı hedefleyen bir bakış açısına sahiptir.

Misyonumuz

Tüm müşterilerimize, çalıştığımız işletme ve firmalara; elektrik enerjisi alanında yüksek kalite ürün, hizmet ve proje çözümleri sunuyoruz.Enerji verimliliği alanında yaptığımız çalışmalarla müşterilerimizin enerji maliyetlerini düşürerek, hem firmalara hem de ülke ekonomisine katkı sağlanmasına yardımcı oluyoruz.Elektrik enerjisinin verimli kullanılmasını sağlayarak doğal kaynakların sürdürülebilir bir seviyede kullanılmasını yardımcı oluyoruz.

Vizyonumuz

Enerji alanında müşterilerimiz ile el ele vererek; çözüm ortaklığı bilinciyle, müşterilerimiz ve ülke ekonomisine katkı sağlamak, sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinen bir oluşum olarak faaliyetlerini devam ettirmek.

Adres

  • Turan Güneş Bulvarı No:175/6 Oran-Çankaya/ANKARA

Telefon

  • +90 (312) 491 40 71

  • +90 (312) 491 40 72

E-mail

  • info@triber.com.tr

© Telif Hakkı – Triber Mühendislik