Faaliyet Alanlarımız

Faaliyet Alanlarımız 2018-04-30T14:24:30+00:00

Elektrik Elektronik Taahhüt Hizmetleri

Triber Mühendislik  uzman kadrosu ve teknolojik donanımıyla müşterileri için ideal sektörel çözümler üretmektedir.  Fabrika, bina toplu konut, hastane, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok tesisin A.G., Y.G., zayıf akım sistemlerinin anahtar teslimi kuruluşunu projelendirmiş ve uygulamıştır.

Harmonik Filtreleme ve Kompanzasyon Sistemleri

Triber Mühendislik bu güne kadar yapmış olduğu kompanzasyon sistemleri ile, firmaların kompanzasyon ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, periyodik takip, bakım ve yaptığı düzenlemeler ile firmaların enerji masraflarını önemli oranlarda azaltılmasına destek olmuştur.

Enerji İzleme ve Faturalandırma Sistemleri

Enerjiyi yönetmek, enerjiyi izlemek ile başlar. Enerjiyi izleyerek tesisiniz de nerelerde, nasıl ve ne kadar enerji tüketildiğini görebilir, detaylı analizini yapabilirsiniz. Böylece tesisiniz deki bilinmeyen tüketimleri ortaya çıkararak enerji verimliliği çalışmalarınızı yönlendirmenize yardımcı olacaktır.

Enerji Yönetim ve Otomasyon Sistemleri

Triber Mühendislik, enerji otomasyonu ile mevcut enerjinin en tasarruflu şekilde kullanılması, can ve mal güvenliği açısından risklerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Enerji parametreleri sürekli izlendiğinden enerji sarfiyatı kontrol altındadır. Sistemdeki tüm ekipmanlar izlendiğinden oluşabilecek herhangi bir arızaya zaman kaybetmeden müdahale edilir. Çok daha güvenli ve tehlikesiz çalışma imkanı sağlanır.

Elektriksel Ölçüm ve Danışmanlık Hizmetleri

Triber Mühendislik harmonik filtreleme, kompanzasyon, enerji kalitesi konularında son teknolojiyi takip ederek ölçüm, raporlama ve sistem çözümleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Adres

  • Turan Güneş Bulvarı No:175/6 Oran-Çankaya/ANKARA

Telefon

  • +90 (312) 491 40 71

  • +90 (312) 491 40 72

E-mail

  • info@triber.com.tr

© Telif Hakkı – Triber Mühendislik